Vážení zákazníci, dovolujeme si vám oznámit, že ve dnech 11.-18.9.2019 máme v e-shopu zaslouženou dovolenou a z tohoto důvodu nebudou v tomto termínu expedovány žádné objednávky. Vaše objednávky budou vyřizovány od středy 18.9.2019. Email (info@jiribohac.cz) i telefon (603 97 50 50) jsou v tyto dny plně funkční bez omezení. Děkujeme moc za pochopení a omlouváme za komplikace.

NOVINKY CASIO 2018/2019

Nejnovější pecky CASIO SKLADEM

Tradičně začneme modelovou řadou EDIFICE. Zde najdeme spoustu nových chronografů, rádiem řízených hodinek, ale zejména nové modely s Bluetooth, které je možné propojit s jakýmkoliv telefonem nebo tabletem s OS Android. Značka Edifice je vnímána zákazníky jako firma, která nabízí hodinky designově i funkčně nějakým způsobem spojené s motoristickým sportem. Důkazem toho jsou nejnovější hodinky ECB 800, které se vyznačují špičkovými stopkami.

Edifice pro facebook


Technologie Bluetooth se dostala i do nejnovějších odolných hodinek G-SHOCK. Pokud to myslíte se sportem a udržováním své kondice opravdu vážně, nepřehlédněte modely GBD-800.

G-SHOCK pro facebook 

 


Pro sportovní nadšence a milovníky hor máme nachystané nové modely ProTrek se solárním napájením a rádiem řízeným časem. Vypíchnul bych model PRW 60-2A, který v civilním provedení designu nabízí naprosto špičkové outdoorové funkce.

ProTrek pro facebook


 A nezapomínáme ani na krásné dámy a slečny. Vyberte si dokonalé hodinky SHEEN.

Sheen por facebook


Je pro vás sport na prvním místě? Nové modely hodinek Baby-G s krokoměrem a BLUETOOTH splní veškeré požadavky na dokonalé sportovní hodinky.

Baby-G pro facebook


Pokud však hledáte hodinky, které jsou něčím úplně jiné a výjimečné, nenechte si ujít limitovanou edici pánských hodinek Honda Racing. Hodinky vznikly ve spolupráci značky Edifice a firmou Honda Racing.

Honda Racing pro facebook


 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací ZDE.