PROVOZ E-SHOPU

Fungujeme bez omezení.


Vážení zákazníci

Chtěli bychom vás ujistit, že náš e-shop funguje i v této nelehké době zcela bez omezení a vaše objednávky vyřizujeme denně. Každý den expedujeme zásilky přes všechny dopravce, které nabízíme. Jediné omezení,  které se týká vašeho komfortu při placení dobírky je, že většina dopravců přestala přijímat hotovost, proto si prosím připravte při přebírání balíku platební kartu. Doporučujeme vaši objednávku zaplatit přes platební bránu GoPay přímo v našem eshopu, platba je rychlá a bezpečná. Zboží skladem expedujeme okamžitě a u produktů s dostupností 2-3 dny se nám stále daří dodržet slíbený termín dodání. Také naši dodavatelé a distributoři fungují normálně a veškeré zboží nám posílají denně a zcela spolehlivě.

 

Jak chráníme sebe a vaše zásilky?

Všichni v naši firmě jsme zdraví a také v našem okolí jsme doposud nezaznamenali jediný případ nákazy. Nošení roušky a příkladná dezinfekce rukou při balení je pro nás samozřejmostí.

 

Jak nyní pracujeme?

Přestože je naše kamenná prodejna pro zákazníky zavřená, stále si vaši objednávku můžete u nás vyzvednout, v režimu výdejny ji provozovat můžeme. Víme, že v této době všichni prožíváme nepříjemné pocity a obáváme se o naši budoucnost. Většina z nás řeší nákupy toho nejzákladnějšího a na šperky nebo hodinky si ani nevzpomene. Nicméně narozeniny, výročí, svátky jsou tady stále a pokud chcete udělat radost sobě nebo svým blízkým, ani chvíli neváhejte a s důvěrou se na nás obraťte. Vážíme si každé objednávky, která od vás přijde a v současné době to platí ještě několikanásobně. 

Jsem vám osobně k dispozici na telefonním čísle 603 97 50 50 nebo na emailu: info@jiribohac.cz , popřípadě na online chatu (na obrazovce vpravo dole), který je v současné době v provozu 24 hodin denně.

 

Děkujeme

Děkujeme vám za důvěru a věřím, že společně zákeřný virus porazíme a brzy bude zase dobře. Společně to zvládneme ! :-)

Přeji nám všem pevné zdraví !

 

Jiří Boháč, majitel

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací ZDE.