PROVOZ E-SHOPU

Vážení zákazníci

Chtěli bychom vás ujistit, že náš e-shop funguje i v této nelehké době zcela bez omezení a vaše objednávky vyřizujeme denně. Každý den expedujeme zásilky přes všechny dopravce, které nabízíme. Jediné omezení,  které se týká vašeho komfortu při placení dobírky je, že většina dopravců upřednostňuje platby kartou, proto si prosím připravte při přebírání balíku platební kartu. Doporučujeme vaši objednávku zaplatit přes platební bránu GoPay přímo v našem eshopu, platba je rychlá a bezpečná. Zboží skladem expedujeme okamžitě a u produktů s dostupností 2-3 se nám stále daří dodržet slíbený termín dodání. Také naši dodavatelé a distributoři fungují normálně a veškeré zboží nám posílají denně a zcela spolehlivě.

 

Jak chráníme sebe a vaše zásilky?

Všichni v naši firmě jsme zdraví a také v našem okolí jsme doposud nezaznamenali případ nákazy. Nošení roušky a příkladná dezinfekce rukou při balení je pro nás samozřejmostí.

  

Děkujeme

Děkujeme vám za důvěru a věřím, že společně zákeřný virus porazíme a brzy bude zase dobře. Přeji nám všem pevné zdraví !

 

Jiří Boháč, majitel

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací ZDE.