Hodinky CASIO

casio%20banner

Japonská společnost CASIO vznikla v roce 1957 jako výrobce kalkulaček. První hodinky se na trhu objevily v roce 1974. Hodinky od firmy CASIO nejsou pouze ukazatelem času, ale spousta modelů je vybavena funkcemi, které dokážou přenést nošení hodinek na úplně jinou úroveň. CASIO je světovým inovátorem v oblasti hodinařiny a je majitelem několika patentů, které nepoužívá žádná jiná firma.

Hodinky CASIO se právem řadí mezi nejprodávanější hodinky na světě a snad se nenajde nikdo, kdo by neznal ikonické trvanlivé hodinky G-SHOCK a nebo inovativní modelovou řadu pro moderní muže Edifice. Horolezci, turisté a nebo "pouze" milovníci technických hračiček volí hodinky z kolekce ProTrek. Veškeré tyto modely mohou být vybaveny nejmodernější technologií Bluetooth k propojení s mobilním telefonem. Aplikace k hodinkám pro iOS i Android jsou zdarma ke stažení. 

Sportovně založené ženy si vybírají z modelové řady Baby-G. Krásné a nápadité hodinky, které mohou být vybaveny technologií Bluetooth a nebo třeba krokoměrem. Hledáte naopak eleganci a krásný nadčasový design? Pak je tady pro vás modelová řada Sheen zdobená pravými krystaly Swarovski.

A pokud jste méně nároční a hodinky pro vás znamenají "pouze" ukazatel času, spolehlivě vás uspokojí modelová řada Collection, pod kterou se skrývají hodinky v klasickém ručičkovém, digitálním a nebo kombinovaným provedení.

 

Nejprodávanější

499
12990149912990
Značky

Stránka 1 z 19 - 552 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 19 - 552 položek celkem