Hodinky LORUS

Banner pánské LORUS

Japonské hodinky LORUS

O značce a historii: Lorus je renomovaná značka hodinek, kterou vlastní světoznámá japonská firma SEIKO. Značka Lorus byla uvedena na trh v roce 1982, v období, kdy se quartzové bateriové strojky stávaly stále populárnějšími. Díky tomu, že Lorus dokázal využít tohoto technologického posunu, si jejich hodinky rychle získaly globální oblibu.

Kvalita a design: Lorus se specializuje na cenově dostupné hodinky, aniž by kompromitoval jejich kvalitu nebo styl. Jejich slogan "Watch You Can Trust" (Hodinky, kterým můžete věřit) odráží závazek značky poskytovat spolehlivé a moderní hodinky. Všechny hodinky Lorus jsou vyráběny v továrnách SEIKO, což zaručuje vysokou úroveň preciznosti a kvality. Používané strojky v hodinkách jsou rovněž od SEIKO, což potvrzuje jejich spolehlivost a výkon.

Výhody a charakteristika: Lorus nabízí širokou škálu hodinek, které kombinují moderní design s funkcionalitou. Jsou ideální volbou pro každodenní nošení i pro speciální příležitosti. Cenová dostupnost těchto hodinek neznamená ústupek v kvalitě – právě naopak. Lorus hodinky jsou odolné, přesné a navrženy tak, aby vyhovovaly různým stylům a potřebám zákazníků.

Závazek značky: Lorus se zavazuje k neustálému poskytování hodinek, které jsou nejen cenově dostupné, ale také vysoce kvalitní a moderní. Díky spojení s firmou SEIKO a využití jejich dlouholetých zkušeností v hodinářství může Lorus nabídnout produkty, které splňují vysoké standardy a očekávání zákazníků po celém světě.

Hodinky Lorus jsou dokonalým příkladem toho, jak lze skloubit dostupnost, kvalitu a moderní design do jednoho celku. S Lorus si můžete být jisti, že máte na zápěstí hodinky, kterým můžete opravdu věřit.

 

Nejprodávanější

690
389016903890
Značky

Stránka 1 z 8 - 226 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 8 - 226 položek celkem