Vážení zákazníci, dovolujeme si vám oznámit, že ve dnech 11.-18.9.2019 máme v e-shopu zaslouženou dovolenou a z tohoto důvodu nebudou v tomto termínu expedovány žádné objednávky. Vaše objednávky budou vyřizovány od středy 18.9.2019. Email (info@jiribohac.cz) i telefon (603 97 50 50) jsou v tyto dny plně funkční bez omezení. Děkujeme moc za pochopení a omlouváme za komplikace.

Hodinky LORUS

1p

Japonské hodinky LORUS

Lorus je jedna ze značek, kterou vlastní světově známý výrobce hodinek, japonská firma SEIKO. Značka LORUS vznikla v roce 1982, v době, kdy se na celosvětovém trhu začaly ve větší míře prosazovat hodinky s quartzovými bateriovými strojky. Značka LORUS této změny v hodinářském odvětví skvěle využila a jejich hodinky se staly celosvětově oblíbené za rekordně krátkou dobu.

Lorus nabízí cenově dostupnější hodinky, ovšem ve vynikající kvalitě a v moderním designu. Vždyť i heslo v logu "Watch You Can Trust" znamená: "Hodinky, kterým můžete věřit..." A tohoto hesla se chce držet i nadále a stále nabízet cenově dostupné moderní hodinky a ve špičkové kvalitě. Hodinky se vyrábí v továrnách firmy SEIKO a používané strojky v hodinkách jsou od stejné značky.

 

Nejprodávanější

690
319016903190
Značky

Stránka 1 z 22 - 519 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 22 - 519 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací ZDE.