SNUBNÍ PRSTENY

Naše firma se také zabývá zakázkovou výrobou zlatých a stříbrných snubních prstenů. V naší nabídce máme velký výběr vlastních vzorů a každý z nich je možné upravit přesně podle přání zákazníka. Je možné změnit barvu, šířku, velikosti kamenů nebo třeba typ mátování. V tomto eshopu nenajdete klasickou nabídku přes nákupní košík, právě kvůli jedinečné možnosti vyrobit prsteny přesně podle individuálních požadavků. Vyjímku tvoří značkové ocelové, stříbrné a titanové snubní prsteny, které najdete zde.

Pokud byste měli zájem vidět naše snubní prsteny, rádi Vám pošleme odkaz ke stažení fotek a když se Vám budou prsteny líbit, moc rádi Vám uděláme nabídku. Vše je možné vyřídit emailem nebo telefonicky. Takto nabízíme snubní prsteny už několik let a vždy vše proběhlo v naprostém pořádku.

Pokud byste chtěli vidět více fotek a nebo se dozvědět více o našich prstenech, doporučujeme navštívit naše webové stránky www.jiribohac.cz


     CIMG38110     CIMG46220     CIMG50330

     CIMG50580     CIMG51790     CIMG53460  


   


 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací ZDE.