Dámské hodinky Lacerta

Skvělé DÁRKY a BONUSY pro všechny

Značka hodinek Lacerta byla založena v roce 1993 a její latinský název v překladu znamená „ještěrka“. Značka byla založena v Čechách a její kompletní montáž probíhá v sídle firmy v Přibyslavi u Nového Města nad Metují. V malých sériích tak v srdci Evropy vyrábíme jedinečné hodinky, které nemají konkurenci ve srovnání použitých materiálů a příznivé ceny, přitom firmy, které vyrábí hodinky ve střední Evropě byste spočítaly na prstech jedné ruky. Jediným vlastníkem značky je Jasněna Vláhová.

Hodinky jsou osazeny vysoce kvalitním švýcarským strojkem RONDA. Díky tomuto kvalitnímu zlacenému stroji se baterie v hodinkách Lacerta mění v některých případech pouze jednou za deset let (kalibr 762). Stroj má hlavní rotující části uložené v kamenech a díky tomu spotřebuje minimální množství energie. Prakticky se jedná o parametrově nejlepší sériově vyráběné stroje na světě.

Nové modely dámských Lacert jsou vyrobeny z nejlepších dostupných materiálů, jako je titan a nerezová ocel, jsou osazeny safírovými sklíčky a pouzdra jsou v některých případech zdobena pravými zirkony, které jsou mechanicky kotveny – nikoli lepeny. Na takových hodinkách je těžké cokoli technicky vylepšovat, proto klademe velký důraz na nezaměnitelný originální design, který jemnými detaily zvýrazňuje ženskost a půvab. 

 

Nejprodávanější

1990
3990119903990
Značky

Stránka 1 z 2 - 35 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 35 položek celkem