Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že ve dnech 27.9. - 4.10.2023 nebude probíhat expedice objednávek z důvodu dovolené. Vaše objednávky budou vyřízeny ve čtvrtek 5.10.2023. Moc děkujeme za pochopení.

VÝMĚNA ZBOŽÍ

Nevybrali jste dobře? Hodinky nebo šperk se Vám nelíbí? Nebo Vám snad hodinky nesedí? Je také možné, že jste koupili dárek s předstihem a obdarovaný není příliš nadšený...?

NEVADÍ

U nás máte garantovaných 60 dní od nákupu na výměnu zboží za jiné.

Předpoklad je, že zboží bude nenošené (pouze vyzkoušené), nepoškozené, v původním obalu a s originálními visačkami, s českým návodem i záručním listem. V takovém případě Vám zboží bez sebemenšího problému vyměníme za jakékoliv jiné z naši nabídky.

  • Peníze za původní produkt Vám vrátíme na Váš bankovní účet, pokud jste platili kartou, tak peníze obdržíte zpět na tuto kartu. V případě placení na dobírku nezapomeňte uvést číslo bankovního účtu. Vyměněné zboží můžete opět zaplatit kartou, převodem nebo na dobírku, dejte nám vědět, jaká metoda Vám vyhovuje, k platbě budete vyzváni.
  • Je také možné provést zápočet a doplatit pouze rozdíl v částce. Tato metoda je papírově náročnější, upřednostňujeme předchozí metodu. 

Upozornění: zakoupené zboží je možné vyměnit za jiné nebo za jinou velikost pouze 1x


Zboží, které si přejete vyměnit, zašlete prosím na adresu naši prodejny:

Zlatnictví & Hodinářství Jiří Boháč
Gen.Hlaďo 31
Nový Jičín
74101

Zboží je také možné poslat na naše vlastní výdejní místo zásilkovny, zvolte pobočku: Nový Jičín, Zlatnictví Jiří Boháč - Gen. Hlaďo 31

Přejete si poradit nebo s něčím pomoci? Neváhejte nás kontaktovat. 


Balíček můžete přinést také rovnou do Zásilkovny bez nutnosti objednávat přepravu přes aplikaci. Obsluze sdělte kód 93063284 a své jméno. A to je vše, o nic víc se nemusíte starat, balík se dostane přímo k nám do prodejny, kde se o vše postaráme.

Upozornění: při výměně zboží tímto způsobem si vám dovolujeme naúčtovat částku 90,- Kč. (zaplatíte na dobírku při opětovném zaslání balíčku + náklady na zvolenou dopravu) 

Velké hodiny přes zásilkovnu prosím neposílejte, vždy se raději napřed ozvěte a domluvíme se.