VÝMĚNA ZBOŽÍ

Nevybrali jste dobře? Hodinky nebo šperk se Vám nelíbí? Nebo Vám snad hodinky nesedí? Je také možné, že jste koupili dárek s předstihem a obdarovaný není příliš nadšený...?

NEVADÍ

U nás máte garantovaných 60 dní od nákupu na výměnu zboží za jiné.

Předpoklad je, že zboží bude nenošené (pouze vyzkoušené), nepoškozené, v původním obalu a s originálními visačkami, s českým návodem i záručním listem. V takovém případě Vám zboží bez sebemenšího problému vyměníme za jakékoliv jiné z naši nabídky.

  • Peníze za původní produkt Vám vrátíme na Váš bankovní účet, pokud jste platili kartou, tak peníze obdržíte zpět na tuto kartu. V případě placení na dobírku nezapomeňte uvést číslo bankovního účtu. Vyměněné zboží můžete opět zaplatit kartou, převodem nebo na dobírku, dejte nám vědět, jaká metoda Vám vyhovuje, k platbě budete vyzváni.
  • Je také možné provést zápočet a doplatit pouze rozdíl v částce. Tato metoda je papírově náročnější, upřednostňujeme předchozí metodu. 

Upozornění: zakoupené zboží je možné vyměnit za jiné nebo za jinou velikost pouze 1x


Zboží, které si přejete vyměnit, zašlete prosím na adresu naši prodejny:

Zlatnictví & Hodinářství Jiří Boháč
Gen.Hlaďo 31
Nový Jičín
74101

Zboží je také možné poslat na naše vlastní výdejní místo zásilkovny, zvolte pobočku: Nový Jičín, Zlatnictví Jiří Boháč - Gen. Hlaďo 31

Přejete si poradit nebo s něčím pomoci? Neváhejte nás kontaktovat. 


Balíček můžete přinést také rovnou do Zásilkovny bez nutnosti objednávat přepravu přes aplikaci. Obsluze sdělte kód 93063284 a své jméno. A to je vše, o nic víc se nemusíte starat, balík se dostane přímo k nám do prodejny, kde se o vše postaráme.

Upozornění: při výměně zboží tímto způsobem si vám dovolujeme naúčtovat částku 90,- Kč. (zaplatíte na dobírku při opětovném zaslání balíčku + náklady na zvolenou dopravu) 

Velké hodiny přes zásilkovnu prosím neposílejte, vždy se raději napřed ozvěte a domluvíme se.