ZÁRUKA 5 LET

Věříme, že hodinky v naší nabídce jsou natolik spolehlivé a kvalitní , že jsme se rozhodli nabízet na vybrané značky Boccia Titanium, Wenger, LORUS a modely CASIO EDIFICE PREMIUM, CASIO ProTrek a CASIO Sheen prodlouženou extra záruku 5 LET na vady strojku hodinek.

U hodinek, kterých se tento bonus týká, najdete oranžový příznak Záruka 5 let . Právo na záruku vzniká automaticky po nákupu produktu a tato skutečnost bude uvedená na účtence a faktuře.

Důležité upozornění: v případě, že se rozhodnete extra záruku po uplynutí dvou let uplatnit, je potřeba hodinky poslat k nám přímo do prodejny a není možné uplatnit službu "Zpětná zásilka". U záruky do dvou let si můžete standardně vybrat poslání do značkové servisu a nebo k nám do prodejny. Po uplynutí zákonné dvouleté záruky není možné požadovat výměnu zboží, popřípadě vrácení peněz. Opravu strojku je možné provést pouze 1x. Záruka 5 let není uvedená na vystaveném oficiálním záručním listě, ale bude uvedená pouze na faktuře a účtence, kterou obdržíte se zbožím.

Prodloužená záruka se vztahuje na:
•závady stroje - nepřesný chod, zastavování se
•nefunkčnost vybavení hodinek, zejména u modelů Edifice Premium a Protrek

Prodloužená záruka se nevztahuje na:
•vybitou baterii
•sníženou kapacitu solárního akumulátoru
•upadnuté ručky nebo indexy
•celkové opotřebení hodinek (popraskaný řemínek, ošoupaná povrchová úprava, podřené sklo, snížená kvalita stisku tlačítek apod.)

Tyto podmínky platí od 1.3.2019.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací ZDE.