VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Pokud je kupní smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku (v internetovém obchodě), má spotřebitel v souladu s § 53 odst. 7 občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. V takovém případě spotřebitel kontaktuje prodávajícího a nejlépe písemně uvede, že odstupuje od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu a čísla účtu pro vrácení peněz. Odstoupení od smlouvy musí být doručeno nejpozději poslední den 14 denní lhůty. Peníze budou vráceny na účet zákazníka po překontrolování stavu vráceného zboží. Zboží je třeba vrátit s originálním obalem, včetně visaček, českého návodu apod.

Peníze budou odeslány na účet zákazníka nejpozději do 14-ti dnů od převzetí vráceného zboží. 


Ve zkratce:

Hodinky ani šperky nesmí být nošené. Vrátit je možné šperky nebo hodinky pouze vyzkoušené, s originálními visačkami, krabičkou, návodem a záručním listem. Není možné hodinky nebo šperk nosit a používat a po dvou týdnech zboží vrátit. Odstoupení od kupní smlouvy v takovém případě nebude možné.  

V případě poškození nebo chybějící některé části, které byly ke zboží dodány si nárokujeme účtovat poplatek k uvedení zboží do původního stavu.

Zboží prosím neposílejte na dobírku, v takovém případě by nebyla zásilka přebrána.

Děkujeme za pochopení.


Zboží, které si přejete vrátit, zašlete prosím na adresu naši kamenné prodejny: 

Zlatnictví Jiří Boháč
Gen. Hlaďo 31
Nový Jičín
74101 

Zboží je také možné vrátit na naši pobočku zásilkovny, zvolte výdejní místo Nový Jičín, Gen. Hlaďo 31, Zlatnictví Jiří Boháč.


Balíček můžete přinést také rovnou do Zásilkovny bez nutnosti objednávat přepravu přes aplikaci. Obsluze sdělte kód 93063284 a své jméno. A to je vše, o nic víc se nemusíte starat, balík se dostane přímo k nám do prodejny, kde se o vše postaráme.

Upozornění: při vrácení zboží tímto způsobem si dovolujeme odečíst od hodnoty vrácené částky 90,- Kč

Velké hodiny přes zásilkovnu prosím neposílejte, vždy se raději napřed ozvěte a domluvíme se.


Nemáme rádi papírování, proto pro vrácení zboží stačí napsat na kousek papíru číslo vašeho účtu a jaké zboží si přejete vrátit. Pokud si přesto přejete vyplnit formulář pro vrácení, můžete si ho stáhnout zde .