Vážení zákazníci, dovolujeme si vám oznámit, že ve dnech 11.-18.9.2019 máme v e-shopu zaslouženou dovolenou a z tohoto důvodu nebudou v tomto termínu expedovány žádné objednávky. Vaše objednávky budou vyřizovány od středy 18.9.2019. Email (info@jiribohac.cz) i telefon (603 97 50 50) jsou v tyto dny plně funkční bez omezení. Děkujeme moc za pochopení a omlouváme za komplikace.

REKLAMACE

Přestože v našem obchodě nabízíme značkové, kvalitní a prověřené zboží, může se stát, že se na hodinkách nebo šperku objeví výrobní vada. V takovém případě vám doporučujeme zvolit některé z následujících řešení.


Zboží můžete poslat přímo k nám do prodejny, popřípadě na adresu značkového servisu, kterou najdete na záručním listě.

Adresa prodejny:

Zlatnictví & Hodinářství Jiří Boháč
Gen.Hlaďo 31
Nový Jičín
74101

Nezapomeňte prosím přidat do zásilky záruční list, který jste obdrželi při nákupu zboží. Není potřeba vyplňovat žádný reklamační formulář, stačí na kousek papíru popsat problém, který s produktem máte. Pokud si přesto přejete reklamační formulář vyplnit, můžete si ho stáhnout ZDE


Nechce se vám chodit na poštu?

Nevadí, reklamované zboží prosím pečlivě zabalte a balík můžete odnést na výdejní místo zásilkovny a využít službu ZPĚTNÁ ZÁSILKA. V takovém případě vás nebude stát poštovné ani korunu. Více informací o službě Zpětná zásilka najdete ZDE .

Opět prosím nezapomeňte přibalit záruční list, který jste obdrželi při nákupu zboží.


Reklamace se snažíme vždy vyřešit okamžitě, ke spokojenosti zákazníka.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací ZDE.