Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3798 hodnocení
5
3705x
4
54x
3
11x
2
7x
1
21x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
RB
Radim Balcar
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.2.2024
EO
Erika Ochová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.2.2024
Velmi spokijená
IL
Iveta Lundáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.2.2024
MP
Miloš Pavelka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.2.2024
Přehledné stránky, výběr, srozumitelný text nabídky, popis, postup objednávky. Rychlé dodání. Milé překvapení -krabička kalkulačka, vizitka. Děkujeme
JM
Jitka Michalčíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.2.2024
MB
Miroslav Bažant
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.2.2024
VN
Václav Novák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.2.2024
S přístupem obchodu jsem byl spokojen, jen v součinnosti se společností Heureka mi připadalo příliš administrativy.
výborná komunikace a informace od objednávky po doručení zboží
LŠ
Lenka Šromová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.2.2024
AC
Andrea Cahová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.2.2024
VL
Valha Ladislav
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.2.2024
+ Zboží skladem
+ Rychlé dodání a kvalitní zabalení zásilky
MP
Miroslava Pokorná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.2.2024
JK
Jiří Kubička
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.1.2024
omylem jsem napsal minulou recenzi negativní, český návod jsem přehlédl a tudíž chyba na mé straně. Při další komunikaci, velká vstřícnost a objednal jsem si sice jiný druh, ale opět u této firmy.
MH
Milada Hrabánková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.1.2024
JD
Jiří Duben
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.1.2024
Krásně zabalené ❤️ hodiny
MG
Marcela Gattnarova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.1.2024
- Na webu nebylo možno se dozvědět že probíhá inventura skladu. Email co přišel s touto informací sliboval datum odeslání, které nebylo dodrženo. Takže z očekávaných tří pracovních dnů, bylo dodáno za skoro dva týdny. Narozeninový dar se tak nepodařil jak měl.
Dobrý den, pane Jiří,
ještě jednou Vám moc děkuji za objednávku hodinek a také za podrobnou recenzi, kde jste shrnul zkušenost s naším e-shopem. Každá, tedy i ta negativní recenze je pro nás velmi inspirující.
Ano máte pravdu, tentokrát se nám to moc nepovedlo. Přestože se snažíme vždy uvádět dostupnost a termíny dodání co nejpřesněji, přelom roku je vždy výjimečný právě v probíhajících inventurách. Dodavatel nám předá informaci o ukončení inventury, který i my předáme zákazníkovi a věříme, že se vše nakonec povede, nicméně tentokrát se zpoždění protáhlo o další 2 dny oproti původnímu avízu.
Moc se Vám omlouvám za nedodržení termínu dodání a věřím, že i zpožděný dárek udělal obdarovanému radost.
S pozdravem a přáním pevného zdraví: Jiří Boháč, majitel e-shopu
