Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3798 hodnocení
5
3705x
4
54x
3
11x
2
7x
1
21x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Naprosto bez výhrad. Vše bezva.
JL
Jaroslav Lipový
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.10.2022
IV
iva vítková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.10.2022
Skvela komunikace a ochota
LŠ
Lenka Šumšalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.10.2022
Maximální spokojenost, krásně zabalené a opravdu rychlé doručení. Nemám co vytknout.
ZS
Zdeněk Sobota
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.10.2022
jó. jsem
+ skvělá komunikace,rychlost
+ Dobrá komunikace
+ Rychlé dodání
VF
Václav Fried
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.10.2022
+ První nakup
Vyrizeno obratem
JR
Jiří Ráž
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.10.2022
JS
Jana Skoupá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.10.2022
MK
Milan Kašpar
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.9.2022
+ Pěkný výběr, rychlé dodání. Velká spokojenost, objednávala jsem již 4x.
IK
Ivana Koubková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.9.2022
Rychle vyřízená objednávka
HH
Hanka Hanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.9.2022
JC
Jarmila Coufalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.9.2022
Jsem maximálně spokojená, poděkování patří panu Boháčovi za moji změnu objednávky. Objednávala jsem již 4x. Vřele doporučuji. Rychlé dodání a kvalitně zabaleno.
+ Můžu říci jen toto: chválím výběr, ochotu i rychlost doručení. Určitě doporučuji.
+ Velký výběr, komunikace,ceny
+ Nadstandardní přístup
Neskutečný,neuvěřitelný asi nezapomenutelný nákup.I když zboží nebylo hned skladem, komunikace a řešení s panem Boháčem proběhlo neskutečně rychle a víc než k moji spokojenosti. Omluva a především kompenzace (vložená do balíčku)mě vyrazila dech. Přesto ,že jsem neustále měnil objednávku a nakonec skončil u původní,reakce obchodu byla vždy kladná, rychlá a s pocitem NÁŠ ZÁKAZNÍK NÁŠ PÁN.Děkuji a protože to byl dárek pro manželku,bude i mi neustále připomínat tento nákup. Děkuji
Dobrý den, pane Josefe,
upřímně Vám velmi děkuji, tak krásnou recenzi mi snad ještě nikdo nikdy nenapsal. Jsem vždy velmi šťastný, když spokojený zákazník investuje svůj čas do napsání recenze a podělí se se svou nákupní zkušeností i s ostatními. Vystihl jste to úplně přesně, snažíme se tady vždy být pro zákazníka, ten je u nás vždy na prvním místě. Vím, že to často zní jako klišé, ale Vaše slova snad potvrzují, že "Náš zákazník, náš pán" je pro nás zavazující slogan.
Přestože to tak na začátku nevypadalo, jsem moc rád, že se objednávka budíku nakonec v pořádku k oboustranné spokojenosti dokončila.
Ještě jednou moc děkuji a přeji všechno dobré.
S pozdravem Jiří Boháč
B
M. Bilík
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.9.2022
Spokojen
