Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 3814 hodnocení
5
3721x
4
54x
3
11x
2
7x
1
21x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Odesláním hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Výpis hodnocení

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.7.2022
+ Normálně funguje

Doporučuji.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.7.2022
+ Rychlé jednání
- Nevím

Doporučuji
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.7.2022
Spokojenost s obchodem maximální! Hodinky mi okamžitě odeslali, i když jsem objednavala v pátek odpoledne. V úterý jsem měla hodinky doma, jsou krásné a kvalitní. Komunikace výborná. Obchod vřele doporučuji.
JD Avatar autora Jiří Dřevo Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.7.2022
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.7.2022
+ Super rychlost. Vše bez problémů.

LD Avatar autora Lubomír Dobiáš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.7.2022
Šest hvězdiček.Spokojen.
TM Avatar autora Táňa Munzarová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.7.2022
MJ Avatar autora Miloslav Jindřich Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.7.2022
komunikace obchodu na jedničku :-)
Avatar autora Michal Šabla Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.7.2022
Hodinky mi vyhovují, hlavně řemínek, po zkrácení mi přesně padne na ruku. super
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.7.2022
+ Skvělá komunikace
+ Velký výběr hodinek
+ Rychlost vyřízení objednávky
+ Rozumné ceny (u některých hodinek cena nižší i o několik set korun než v jiných obchodech).

AF Avatar autora Alena Frontzová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.7.2022
Děkuji, byla jsem spokojená.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.7.2022
Zboží a rychlost dodání v pořádku.
AB Avatar autora Alena Baxantova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.7.2022
Komunikace s obchodem na jedničku. Zbozi dorazilo rychle a v pořádku. Po týdnu provozu teploměru jsem musela zboží vyreklamovat, ale jednání prodejce bylo profesionální. Vše dopadlo skvěle. V obchodě budu nakupovat i v příštím období.
PZ Avatar autora Pavel Zapletal Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.7.2022
JC Avatar autora Jana Charvátová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.7.2022
VT Avatar autora Václava Turynová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.7.2022
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.7.2022
spolehlivý a rychlý e-shop
RH Avatar autora Roman Hladil Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.7.2022
Hodinky jsou pěkné. Pro dítě (7r) akorát. Oceňuji vlastní foto produktu, kde je vidět odlišná barva kolem ciferníku. (nikde jinde , na jiných stránkách, o tom není ani slovo)
JT Avatar autora Jan Tichý Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.7.2022
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.6.2022
+ rychlé dodání
+ doprava zdarma

Ovládací prvky výpisu

3827 položek celkem
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz