Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3798 hodnocení
5
3705x
4
54x
3
11x
2
7x
1
21x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ ochota komunikovat
P
Petr
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.10.2021
Doporučuji využívat tento obchod. Vse proběhlo dle mych predstav.
Zatím se nemůžu vyjádřit. Je to můj první nákup.
ZS
Zdenka Semeradova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.10.2021
Vynikající služby,rychlost,spolehlivost
Velmi dobrá komunikace s prodejcem. Zboží bylo velmi dobře zabaleno. Příjemně mě překvapila originální "krabička" na hodinky. Moc děkuji a vřele doporučuji ostatním.
AA
Alena Adoltová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.9.2021
Ano
V
Vladimír
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.9.2021
Super,spokojen.
M
Marie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.9.2021
Naprostá spokojenost.
Z
Zdeňka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.9.2021
Super , rychlé...jednoduché .. doporučuji :)
JŽ
Jiří Žentel
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.9.2021
spokojen
IC
Ivana Cinková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.9.2021
+ Dobré ceny, rychlé dodání. Vše naprosto v pořádku.
Dobré ceny, rychlé dodání. Vše naprosto v pořádku.
v pohodě, na prodejně vyzvednuto a nabídnuto možnost vrácení, pokud se nebudou líbit. spokojenost
N
NAĎA
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.9.2021
Velká spokojenost, s radou i dodáním v pořádku.
Doporučuji, velmi rychlé dodání, vše v pořádku.
J
Jaryn
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.9.2021
Maximální spokojenost. Dvě hodiny od objednání i s úpravou náramku odešel poštou. Okamžité reakce prodejcea ochota.
Zboží jsem potřebovala dodat do určitého času a obchod jsem si vybrala z tohoto důvodu. Zboží dorazilo, až po lhůtě, kdy už jsem byla na dovolené a byla jsem upomínána, že jsem si zboží nevyzvedla. Zboží budu potřebovat asi až v příštím roce, kdy pojedu na vodu.
Dobrý den, paní Libuše,
moc Vám děkuji za objednávku a také za hodnocení, které jste nám udělila. Vaše hodnocení a nespokojenost bereme velmi vážně a vynasnažíme se, aby případná příští objednávka proběhla již přesně podle Vašich představ.
Upřímně mě velmi mrzí, že jste hodinky obdržela pozdě, nicméně po kontrole historie objednávky jsem zjistil, že hodinky od nás odešly ve slíbený termín, tedy 2 dny po objednávce. Pravděpodobně došlo ke zpoždění ze strany dopravce Zásilkovna, který Vás také upozornil na blížící konec uložení zásilky na výdejním místě, my takto zákazníka neupozorňujeme...
Ještě jednou se Vám velmi omlouvám za vzniklé potíže a děkuji za pochopení.
S pozdravem a přáním pevného zdraví: Jiří Boháč
