Vážení zákazníci, zboží SKLADEM stále doručíme do vánoc. Nejste si přesto jistí dodáním? Klidně se nám ozvěte telefonicky, emailem nebo chatem (vpravo dole).

Zpětná zásilka

Zpětná zásilka je unikátní služba od dopravce Zásilkovna. Pokud chcete ušetřit náklady a čas spojený s vyřizováním reklamace, není nic jednoduššího než odnést zboží, které si přejete reklamovat na jakékoliv výdejní místo zásilkovny. Výdejní místa najdete ZDE.

Nachystejte si prosím číslo objednávky a kontaktujte nás. Na váš email vám pošleme čárový kód, který si můžete vytisknout a nalepit na zásilku a nebo alespoň vzít s sebou do pobočky zásilkovny. Pokud nemáte možnost čárový kód vytisknout, bude vám také zaslán číselný kód odesílatele, který pouze sdělíte na pobočce. Obsluhující od vás zásilku převezme a pokud bude potřeba štítek vytiskne a na zásilku nalepí. Poté bude zásilka doručena k nám do prodejny, kde se už o vše potřebné postaráme.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací ZDE.